PŁASKI BRZUCH
W 60 DNI W DOMU

Jest to mój autorski EBOOK, dzięki któremu dowiesz się jak w stosunkowo krótkim czasie uwidocznić Twoje mięśnie i sprawić, że brzuch będzie płaski oraz wzmocnić go, co znacznie poprawi ogólne funkcjonowanie Twojego ciała. Podczas planu treningowego, który opracowałem przejdziesz przez trzy poziomy treningu brzucha. Każdy poziom został odpowiednio zaplanowany co przyniesie Ci pożądane efekty.

Jako Trener Personalny najczęściej spotykam się z pytaniem dotyczącym właśnie brzucha: ,,ale jak to zrobić by mieć płaski brzuch, jak zgubić tą oponkę”. Niestety nie jest to takie proste. Systematyczne ćwiczenia + odpowiedni sposób odżywiania to niewątpliwie klucz do sukcesu, ale często nie wiemy od czego zacząć, jak często ćwiczyć, ile powtórzeń wykonywać i jakie ćwiczenia dobrać. Pewnie zadajecie też sobie pytanie czy wypracowanie płaskiego brzucha w domu w zaledwie 60dni jest możliwe?

To właśnie na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w moim ebooku!

Co zyskasz kupując ebook:

  • poznasz zasady dobrego treningu
  • dowiesz się jak trenować z ebookiem
  • przejdziesz przez trzy poziomy treningu 
  • dostaniesz wskazówki odnośnie odpowiedniego odżywiania

Ale to nie wszystko!

Dostaniesz również dostęp do filmików pokazowych, które przygotowałem specjalnie dla Ciebie! Dzięki nim będziesz mógł bardzo dokładnie wykonać każde ćwiczenie.

Wszystko to, czego potrzebujesz, by sprawić żeby Twój brzuch był płaski oraz by uwidocznić jego mięśnie!
I to wszystko w zaledwie 60 dni! Niezależnie od tego na jakim poziomie wytrenowania jesteś, ebook został opracowany tak by każdy dał radę!